meble dziecięce i młodzieżowe Babybest

Łóżko dla dzieci "SAMOCHÓD z SZUFLADĄ" (L-SM-S)

Łóżka dla dzieci

Cena:1049.00

Łóżko oprócz swoich walorów wizualnych ma także dodatkową zaletę w postaci wysuwanej szuflady, która może także być zastosowana jako drugie łóżko!

Jest to wymarzone łóżko dla "małych kierowców"! Jego wygląd nie tylko pozwala na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, ale także rozwija kreatywność zabaw i wprawia w dzieci w dobry nastrój.

Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez kilka lat (w przeciwieństwie do łóżek plastikowych i łóżek importowanych z Chin!!!). Ponadto łóżko jest w 100% ekologiczne (łóżko wykonane ze zdrowych, naturalnych materiałów) i bezpieczne oraz posiada atesty użytkowania przez dzieci!

 

ŁÓŻKO SAMOCHÓD: wymiary 204 x 97cm, wymiary materaca górnego: 180x90cm, ewentualny materac we wzmacnianej szufladzie ma wymiar 160x80cm.

 

Łóżko jest drewniane, wykonane z płyty MDF oraz drewna sosnowego. Łóżko jest pomalowane wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci). Łóżko ma drewniany stelaż na materac, schowek na pościel oraz półkę na zabawki. Wytrzymałość łóżka górnego 120kg (dolnego 80kg).

 

Opcjonalnie do łóżka można domówić plastikowe kołpaki (cena 50zł) z samochodu po tunningu.


 

Meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych:
Łożko: czerwone, niebieskie, szare lub zielone

 

 

Producent: BabyBest

Gwarancja: 36 miesięcy

Okres oczekiwania: 14 dni